Apie Tvarus

Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Tai banali frazė, tačiau kas gali ją paneigti? Šis BLOG’as yra skirtas pokyčio skirtumo aptarimui. Paprastai tariant – buvome ten, šiandien jau esame čia. Kas pasikeitė? Ar tai gerai? Kokia to nauda? Su kuo tai bus valgoma, ką reikia aplink pakeisti, kad tai taptų panaudojama? Galbūt verta į tai pažiūrėti kritiškai? Apsiribosiu  statybos sritimi, tai labai plati ir neišsiamama sritis, tuo įdomiau, todėl tai nebus viena tema.

BIM yra mano įrankis, Energinis efektyvumas yra mano požiūris ir gyvenimo būdas. Tikiu, kad palikę tvarią užstatytą aplinką savo vaikams sukursime Jiems geresnį gyvenimą, šviesesnį rytojų, be to – visa tai juk taip įdomu.

Aš esu projektų valdymo, BIM profesionalas. Domiuosi technologijomis, kurios leidžia gyvenimą padaryti NET ZERO. Šiandien tai neįmanoma, bet tikiu, kad NET ZERO gyvenimo filosofija taps praktika netolimoje ateityje ir šiuo BLOG’u siekiu sukelti diskusiją šiomis temomis ir pasukti krypties rodyklę ta kryptimi, kuria pasaulis turėtų judėti, o mes paskui pasaulį.

Gero skaitymo ir kviečiu aktyviai diskutuoti.

 

TVARUS BLOG’o autorius

Dainius Gudavičius.

 

Susiraskite mane:

Facebook

LinkedIn